Reference

Za svoji praxi jsem získala řadu spokojených klientů. Přečtěte si, co o mně a mé práci říkají a přidejte se k nim i vy.

Jetsurf

MSR Engines, s.r.o.

Naše společnost spolupracuje s Mgr. Musilovou již několik let a za dobu spolupráce jsme vždy oceňovali profesionální přístup, široký rozhled v problematice, smysl pro precizní práci a také skvělé interpretační schopnosti v oblasti duševního vlastnictví. Ta může být pro neodborníka často velmi špatně uchopitelná a představitelná. Velkou výhodou je také časová flexibilita a výborné komunikační dovednosti.

Vágner

Petr Vágner, moderátor

Za společnost Extreme Sport Petr Vágner Czech Republic musím poděkovat Mgr. Lence Musilové za její všestranný přístup, naprostou profesionalitu a smysl pro precizní práci. Již od začátku roku 2020, kdy jsme zahájili naši spolupráci, byla ochranná známka pod její správou skvělá volba.

Moto Skate

MSWC, s.r.o.

Naši ochrannou známku jsme registrovali poprvé, šlo tedy o neznámé prostředí a navíc obecný název. Dostali jsme ale perfektní vysvětlení problematiky, celá registrace proběhla hladce a rychle. S výsledkem jsme tedy nadmíru spokojeni.

Moravitcarbo

Best-Business, a.s.

Spolupráci s Mgr. Musilovou jsme zahájili v roce 2019. Od té doby spravuje naše portfolio spolehlivě, odpovědně a pečlivě. Jsme naprosto spokojeni s jejím profesionálním přístupem.

Odlitek

My Casting CZ s.r.o.

Při zajišťování ochranné známky pro svoji značku jsem vybírala z několika firem, vybrala jsem si paní Musilovou a musím říci, že to byla skvělá volba! Velice příjemná, ochotná, komunikativní žena, se kterou jsme vše během chvilky vyřešili. Bylo vidět, že má v této oblasti bohaté zkušenosti, vše běželo jako na drátkách a ochranná známka byla během pár dní podána a během několika týdnů na úřadu vyřízena. Ceny jsou také přijatelné. Pokud tedy hledáte kvalitní řešení v této oblasti, rozhodně se na paní magistru můžete obrátit. Doporučuji a určitě pokud bude v budoucnu potřeba, oslovím opět ji.

Motomax

MOTOMAX, s.r.o.

Příjemná komunikace, vysvětlení celé problematiky proběhlo do detailu. Příprava a podání bylo velmi rychlé. Naprostá spokojenost. Žádné zatěžování zbytečnostmi. Palec nahoru a určitě to nebyla poslední spolupráce.

Neváhejte se na mě obrátit