O mně

Získala jsem Bc. titul z oboru Průmyslové právo a Mgr. titul z oboru Mezinárodní a regionální vztahy v průmyslovém vlastnictví na Metropolitní univerzitě v Praze. Průmyslovému právu se věnuji od roku 2010 a od roku 2017 působím jako samostatný patentový zástupce zapsaný v Komoře patentových zástupců ČR.

Specializuji se na registraci ochranných známek a průmyslových vzorů nejen v České republice, ale i v zahraničí. Postupem času jsem si vytvořila širokou síť kvalifikovaných odborníků z celého světa a mohu vám poskytnout své know-how především v oblasti zahraniční ochrany.

Poradím vám, jak nejlépe ochránit vaši značku a jaké možnosti ochrany máte na zahraničních trzích.

Pravidelně se účastním mezinárodních konferencí a seminářů (naposledy např. ve Španělsku či v Dubaji) a neustále se vzdělávám v oboru.

Jsem zároveň členkou různých oborových organizací – LES (www.les-crs.org), AMSP, INTA (www.inta.org), ECTA (www.ecta.org), MARQUES (www.marques.org), ČZVZ (Český svaz vynálezců a zlepšovatelů z. s) aj.

Působím nejen v Brně a okolí, ale jsem také patentový zástupce pro okres Blansko. Sama pocházím z obce Bukovinka ležící mezi Blanskem, Vyškovem a Brnem a tento kraj tedy velice dobře znám. Ráda vám poradím a pomůžu.

S čím Vám pomůžu

Registrace ochranné známky

Registrace ochranné známky

Zajistím Vám kompletní služby v oblasti registrace a správy ochranných známek.

Nekalá soutěž, porušování práv

Nekalá soutěž, porušování práv

Kopíruje někdo Vaše texty nebo obrázky? Dochází k porušování práv z Vašich ochranných známek či patentů? Probereme možnosti a navrhnu postup při uplatnění Vašich práv.

Nekalá soutěž, porušování práv

Průmyslové vzory, designy

Průmyslovým vzorem neboli designem se chrání vzhled výrobku. Zajistím Vám kompletní služby v oblasti registrace a správy průmyslových vzorů.

Užitné vzory

Užitné vzory

Rychlá a efektivní ochrana Vašeho nápadu. Registrace užitného vzoru je jednodušší verzí patentu, která ovšem nepostrádá možnosti ochrany proti padělkům.

Patenty

Patenty

Získejte silnou ochranu Vašeho výrobku, technického řešení, vynálezu, pomocí uděleného patentu.

Dotace

Dotace

V rámci mých služeb pro Vás kompletně vyřídím dotace určené pro malé a střední podniky (MSP), díky kterým lze získat 75 % nákladů na kompletní služby patentového zástupce a správní poplatky.

Koho zastupuji

Jetsurf
Motomax
Moto Skate
Vágner
Dáme jídlo
Moravitcarbo

Neváhejte se na mě obrátit